A KÜRT Csoportba asszisztenst keresünk!

MILYEN FELADATOK TARTOZNÁNAK HOZZÁD?

  • A cégvezető munkájának teljes körű támogatása, általános vezetői/személyi asszisztensi feladatok ellátása;
  • Aktív részvétel az irodai ügyintézésében;
  • Ügyvéddel, könyvelővel, ügyfelekkel, stb. való kapcsolattartás;
  • Tárgyalások, megbeszélések szervezése, nyilvántartása, előkészítése;
  • Telefonhívások fogadása, szűrése, kezelése;
  • Levelezéssel kapcsolatos teendők ellátása;
  • Egyéb adminisztrációs és szervezési feladatok ellátása;
  • Az ügyvezető távollétében az iroda és a folyamatban lévő munkák – önálló koordinálása.

MIRE LESZ MINDENKÉPPEN SZÜKSÉGED?

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Megbízható angol nyelvtudás;
  • Általános irodai alkalmazások magas szintű ismerete (Word, Excel, Access, PowerPoint, Prezi.com, Internet, Outlook, stb.);
  • Üzleti szemlélet és jó szervezési készség;
  • Megbízhatóság, precizitás, pontos, gyors munkavégzés;
  • Önállóság, terhelhetőség;
  • Üzleti megjelenés.

ÖRÖMMEL VESSZÜK AZ ALÁBBIAKAT:

  • Mandarin nyelvtudás;
  • Hasonló munkakörben töltött gyakorlat;
  • Kutatókkal való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat.

MAGADRA ISMERTÉL? AKKOR VÁRJUK JELENTKEZÉSED!

Reméljük, hamarosan találkozunk személyesen is! 🙂

Amennyiben bármelyik ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a karrier@kurt.hu e-mail címre.
A KÜRT Zrt. a releváns kompetenciákkal rendelkező jelöltekkel felveszi a kapcsolatot.
Sok sikert kívánunk az álláskereséshez, és reméljük, hamarosan személyesen is találkozhatunk!

Humánerőforrás

Karrier